Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!

Fiber Optic Cable 50/125 Multimode Duplex Lc-male/ Sc-male 3m

€17,82 
Referentie: 50FIBLCSC3

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 3m lange 50FIBLCSC3 Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met ťťn (mannelijke) LC-connector en ťťn (mannelijke) SC-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

50/125-micron kabels zorgen voor een optimale gegevensoverdracht en netwerkstabiliteit, en bieden een bijna drie keer zo hoge bandbreedte dan 62,5/125-micron kabels, zodat uw gegevens met hogere snelheden over langere afstanden worden overgedragen.

Elke duplex 50/125 multimode glasvezelkabel is afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com

Kenmerken

Snoerlengte

3 m

Aansluiting 1

LC

Aansluiting 2

SC

Aansluiting 1 type

Mannelijk

Aansluiting 2 type

Mannelijk

Type glasvezel

OM2

Kleur van het product

Oranje

Full duplex

Ja

Kern diameter

50 Ķm

Bekleding diameter

125 Ķm

Draad modus structuur

Multimode

Overdrachtssnelheid

10 Gbit/s

Materiaal buitenmantel

Halogeenvrij

Certificering

CE

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-20 - 60 įC

Temperatuur bij opslag

-20 - 60 įC

Technische details

Duurzaamheidscertificaten

REACH, RoHS

Bevat geen

Halogeen

Gewicht en omvang

Gewicht

46 g

Verpakking

Breedte verpakking

200 mm

Diepte verpakking

220 mm

Hoogte verpakking

27 mm

Gewicht verpakking

55 g

.