Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple 7m

LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple 7m

€40,97 
Referentie: 81753

Uitgebreide beschrijving

Inleiding

Deze OM4 Duplex Multimode glasvezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 40GBase-SR4 en 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 40 en 100 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel biedt achterwaartse compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 40 en 100 gigabit ethernettoepassingen in een datacentrum of kabelkast.

Kenmerken

Snoerlengte

7 m

Aansluiting 1

LC

Aansluiting 2

LC

Aansluiting 1 type

Mannelijk

Aansluiting 2 type

Mannelijk

Type glasvezel

OM4

Kleur van het product

Violet

Kern diameter

50 Ķm

Bekleding diameter

125 Ķm

Draad modus structuur

Multimode

Materiaal buitenmantel

Halogeenvrij

.